Suport për blerje !
Ofertë!

3263/6350 – Manikote me reduksion 63 x 50mm PN16

Çmimi origjinal qe: 760 L.Çmimi i tanishëm është: 700 L.

-8%

Manikote me reduksion 63 x 50mm PN16

3263/6350 - Manikote me reduksion 63 x 50mm PN16 760 L Çmimi origjinal qe: 760 L.700 LÇmimi i tanishëm është: 700 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote me reduksion 63 x 50mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3263/6350 – Manikote me reduksion 63 x 50mm PN16”