Suport për blerje !
Ofertë!

3263/5040 – Manikote me reduksion 50 x 40mm PN16

Çmimi origjinal qe: 590 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

-15%

Manikote me reduksion 50 x 40mm PN16

3263/5040 - Manikote me reduksion 50 x 40mm PN16 590 L Çmimi origjinal qe: 590 L.500 LÇmimi i tanishëm është: 500 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote me reduksion 50 x 40mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3263/5040 – Manikote me reduksion 50 x 40mm PN16”