Suport për blerje !
Ofertë!

3262/3225 – Manikote me reduksion 32 x 25 PN10 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 420 L.Çmimi i tanishëm është: 370 L.

-12%

Manikote me reduksion 32 x 25 PN10 (50 cope)

3262/3225 - Manikote me reduksion 32 x 25 PN10 (50 cope) 420 L Çmimi origjinal qe: 420 L.370 LÇmimi i tanishëm është: 370 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote me reduksion 32 x 25 PN10 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3262/3225 – Manikote me reduksion 32 x 25 PN10 (50 cope)”