Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0636 – Manikote F/Mashkull 63 x 2” PN16

Çmimi origjinal qe: 550 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

-9%

Manikote F/Mashkull 63 x 2” PN16

3253/0636 - Manikote F/Mashkull 63 x 2” PN16 550 L Çmimi origjinal qe: 550 L.500 LÇmimi i tanishëm është: 500 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 63 x 2” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0636 – Manikote F/Mashkull 63 x 2” PN16”