Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0506 – Manikote F/Mashkull 50 x 2” PN16

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 300 L.

-14%

Manikote F/Mashkull 50 x 2” PN16

3253/0506 - Manikote F/Mashkull 50 x 2” PN16 350 L Çmimi origjinal qe: 350 L.300 LÇmimi i tanishëm është: 300 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 50 x 2” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0506 – Manikote F/Mashkull 50 x 2” PN16”