Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0505 – Manikote F/Mashkull 50 x 1½” PN16

Çmimi origjinal qe: 340 L.Çmimi i tanishëm është: 300 L.

-12%

Manikote F/Mashkull 50 x 1½” PN16

3253/0505 - Manikote F/Mashkull 50 x 1½” PN16 340 L Çmimi origjinal qe: 340 L.300 LÇmimi i tanishëm është: 300 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 50 x 1½” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0505 – Manikote F/Mashkull 50 x 1½” PN16”