Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0404 – Manikote F/Mashkull 40 x 11/4” PN16

Çmimi origjinal qe: 230 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-13%

Manikote F/Mashkull 40 x 11/4” PN16

3253/0404 - Manikote F/Mashkull 40 x 11/4” PN16 230 L Çmimi origjinal qe: 230 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 40 x 11/4” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0404 – Manikote F/Mashkull 40 x 11/4” PN16”