Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0322 – Manikote F/Mashkull 32 x 3/4” PN16

Çmimi origjinal qe: 140 L.Çmimi i tanishëm është: 130 L.

-7%

Manikote F/Mashkull 32 x 3/4” PN16

3253/0322 - Manikote F/Mashkull 32 x 3/4” PN16 140 L Çmimi origjinal qe: 140 L.130 LÇmimi i tanishëm është: 130 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 32 x 3/4” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0322 – Manikote F/Mashkull 32 x 3/4” PN16”