Suport për blerje !
Ofertë!

3253/0253 – Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN16

Çmimi origjinal qe: 120 L.Çmimi i tanishëm është: 100 L.

-17%

Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN16

3253/0253 - Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN16 120 L Çmimi origjinal qe: 120 L.100 LÇmimi i tanishëm është: 100 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3253/0253 – Manikote F/Mashkull 25 x 1” PN16”