Suport për blerje !
Ofertë!

3195/1070 – Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I kuq me kunje 0-70L/H (30 cope)

Çmimi origjinal qe: 52 L.Çmimi i tanishëm është: 45 L.

-13%

Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I kuq me kunje 0-70L/H (30 cope)

3195/1070 - Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I kuq me kunje 0-70L/H (30 cope) 52 L Çmimi origjinal qe: 52 L.45 LÇmimi i tanishëm është: 45 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I kuq me kunje 0-70L/H (30 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3195/1070 – Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I kuq me kunje 0-70L/H (30 cope)”