Suport për blerje !
Ofertë!

3114/3015 – Shigjete pikimi e harkuar 30 grade e zeze 2L/H (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 23 L.Çmimi i tanishëm është: 20 L.

-13%

Shigjete pikimi e harkuar 30 grade e zeze 2L/H (40 cope)

3114/3015 - Shigjete pikimi e harkuar 30 grade e zeze 2L/H (40 cope) 23 L Çmimi origjinal qe: 23 L.20 LÇmimi i tanishëm është: 20 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shigjete pikimi e harkuar 30 grade e zeze 2L/H (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3114/3015 – Shigjete pikimi e harkuar 30 grade e zeze 2L/H (40 cope)”