Suport për blerje !
Ofertë!

3113/0005 – Shigjete suportuese e harkuar 30 grade e kuqe 5L/H (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 22 L.Çmimi i tanishëm është: 20 L.

-9%

Shigjete suportuese e harkuar 30 grade e kuqe 5L/H (40 cope)

3113/0005 - Shigjete suportuese e harkuar 30 grade e kuqe 5L/H (40 cope) 22 L Çmimi origjinal qe: 22 L.20 LÇmimi i tanishëm është: 20 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shigjete suportuese e harkuar 30 grade e kuqe 5L/H (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3113/0005 – Shigjete suportuese e harkuar 30 grade e kuqe 5L/H (40 cope)”