Suport për blerje !
Ofertë!

3091/0007 – Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I zi 0-70L/H (50cope)

Çmimi origjinal qe: 17 L.Çmimi i tanishëm është: 15 L.

-12%

Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I zi 0-70L/H (50cope)

3091/0007 - Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I zi 0-70L/H (50cope) 17 L Çmimi origjinal qe: 17 L.15 LÇmimi i tanishëm është: 15 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I zi 0-70L/H (50cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3091/0007 – Pikues Lotues I rregullueshem ne tub I zi 0-70L/H (50cope)”