Suport për blerje !
Ofertë!

3090/0008 – Pikues direkt 8L/H, blu, per tub 12-32mm (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 38 L.Çmimi i tanishëm është: 35 L.

-8%

Pikues direkt 8L/H, blu, per tub 12-32mm (50 cope)

3090/0008 - Pikues direkt 8L/H, blu, per tub 12-32mm (50 cope) 38 L Çmimi origjinal qe: 38 L.35 LÇmimi i tanishëm është: 35 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pikues direkt 8L/H, blu, per tub 12-32mm (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3090/0008 – Pikues direkt 8L/H, blu, per tub 12-32mm (50 cope)”