Suport për blerje !
Ofertë!

3088/0002 – Mikropikues direkt Hydra 2L/H I kuq , per tub 16-32mm (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 28 L.Çmimi i tanishëm është: 25 L.

-11%

Mikropikues direkt Hydra 2L/H I kuq , per tub 16-32mm (50 cope)

3088/0002 - Mikropikues direkt Hydra 2L/H I kuq , per tub 16-32mm (50 cope) 28 L Çmimi origjinal qe: 28 L.25 LÇmimi i tanishëm është: 25 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikropikues direkt Hydra 2L/H I kuq , per tub 16-32mm (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3088/0002 – Mikropikues direkt Hydra 2L/H I kuq , per tub 16-32mm (50 cope)”