Suport për blerje !
Ofertë!

3068/1006 – Pistolete shpuese manuale 6mm e kuqe

Çmimi origjinal qe: 660 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-11%

Pistolete shpuese manuale 6mm e kuqe

3068/1006 - Pistolete shpuese manuale 6mm e kuqe 660 L Çmimi origjinal qe: 660 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete shpuese manuale 6mm e kuqe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3068/1006 – Pistolete shpuese manuale 6mm e kuqe”