Suport për blerje !
Ofertë!

3033/5006 – Mjegullues 5X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 950 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-6%

Mjegullues 5X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

3033/5006 - Mjegullues 5X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope) 950 L Çmimi origjinal qe: 950 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mjegullues 5X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3033/5006 – Mjegullues 5X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)”