Suport për blerje !
Ofertë!

3033/4006 – Mjegullues 4X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 840 L.Çmimi i tanishëm është: 750 L.

-11%

Mjegullues 4X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

3033/4006 - Mjegullues 4X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope) 840 L Çmimi origjinal qe: 840 L.750 LÇmimi i tanishëm është: 750 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mjegullues 4X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3033/4006 – Mjegullues 4X6,2lt/h, F/ 6mm (10 cope)”