Suport për blerje !
Ofertë!

3025/0090 – Mikrosperkates 270grade,90L/H jeshil 3.5m (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 82 L.Çmimi i tanishëm është: 69 L.

-16%

Mikrosperkates 270grade,90L/H jeshil 3.5m (40 cope)

3025/0090 - Mikrosperkates 270grade,90L/H jeshil 3.5m (40 cope) 82 L Çmimi origjinal qe: 82 L.69 LÇmimi i tanishëm është: 69 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 270grade,90L/H jeshil 3.5m (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3025/0090 – Mikrosperkates 270grade,90L/H jeshil 3.5m (40 cope)”