Suport për blerje !
Ofertë!

3023/0120 – Mikrosperkates 90grade,120L/H I kuq 4m (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 82 L.Çmimi i tanishëm është: 69 L.

-16%

Mikrosperkates 90grade,120L/H I kuq 4m (40 cope)

3023/0120 - Mikrosperkates 90grade,120L/H I kuq 4m (40 cope) 82 L Çmimi origjinal qe: 82 L.69 LÇmimi i tanishëm është: 69 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 90grade,120L/H I kuq 4m (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3023/0120 – Mikrosperkates 90grade,120L/H I kuq 4m (40 cope)”