Suport për blerje !
Ofertë!

3017/0060 – Mini-jet sperkates 180grade, 60L/H gri 2.5m (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 14 L.Çmimi i tanishëm është: 12 L.

-14%

Mini-jet sperkates 180grade, 60L/H gri 2.5m (50 cope)

3017/0060 - Mini-jet sperkates 180grade, 60L/H gri 2.5m (50 cope) 14 L Çmimi origjinal qe: 14 L.12 LÇmimi i tanishëm është: 12 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mini-jet sperkates 180grade, 60L/H gri 2.5m (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3017/0060 – Mini-jet sperkates 180grade, 60L/H gri 2.5m (50 cope)”