Suport për blerje !
Ofertë!

3013/0200 – Mikrosperkates 200L/H I verdhe 5m (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 55 L.Çmimi i tanishëm është: 49 L.

-11%

Mikrosperkates 200L/H I verdhe 5m (40 cope)

3013/0200 - Mikrosperkates 200L/H I verdhe 5m (40 cope) 55 L Çmimi origjinal qe: 55 L.49 LÇmimi i tanishëm është: 49 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 200L/H I verdhe 5m (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3013/0200 – Mikrosperkates 200L/H I verdhe 5m (40 cope)”