Suport për blerje !
Ofertë!

3013/0070 – Mikrosperkates 70L/H I zi 3m (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 58 L.Çmimi i tanishëm është: 49 L.

-16%

Mikrosperkates 70L/H I zi 3m (40 cope)

3013/0070 - Mikrosperkates 70L/H I zi 3m (40 cope) 58 L Çmimi origjinal qe: 58 L.49 LÇmimi i tanishëm është: 49 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 70L/H I zi 3m (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3013/0070 – Mikrosperkates 70L/H I zi 3m (40 cope)”