Suport për blerje !
Ofertë!

3006/0160 – Mikrosperkates 2000 160L/H kaf 10.5m (20 cope)

Çmimi origjinal qe: 85 L.Çmimi i tanishëm është: 75 L.

-12%

Mikrosperkates 2000 160L/H kaf 10.5m (20 cope)

3006/0160 - Mikrosperkates 2000 160L/H kaf 10.5m (20 cope) 85 L Çmimi origjinal qe: 85 L.75 LÇmimi i tanishëm është: 75 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 2000 160L/H kaf 10.5m (20 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3006/0160 – Mikrosperkates 2000 160L/H kaf 10.5m (20 cope)”