Suport për blerje !
Ofertë!

3005/0120 – Mikrosperkates Delta 120L/H I kuq 10m (20 cope)

Çmimi origjinal qe: 77 L.Çmimi i tanishëm është: 69 L.

-10%

Mikrosperkates Delta 120L/H I kuq 10m (20 cope)

3005/0120 - Mikrosperkates Delta 120L/H I kuq 10m (20 cope) 77 L Çmimi origjinal qe: 77 L.69 LÇmimi i tanishëm është: 69 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates Delta 120L/H I kuq 10m (20 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3005/0120 – Mikrosperkates Delta 120L/H I kuq 10m (20 cope)”