Suport për blerje !
Ofertë!

3002/0120 – Mikrosperkates 120L/H I kuq 6.5m (40 cope)

Çmimi origjinal qe: 41 L.Çmimi i tanishëm është: 35 L.

-15%

Mikrosperkates 120L/H I kuq 6.5m (40 cope)

3002/0120 - Mikrosperkates 120L/H I kuq 6.5m (40 cope) 41 L Çmimi origjinal qe: 41 L.35 LÇmimi i tanishëm është: 35 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mikrosperkates 120L/H I kuq 6.5m (40 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3002/0120 – Mikrosperkates 120L/H I kuq 6.5m (40 cope)”