Suport për blerje !

2T2000481/ST3 – Traktor STIGA ESTATE 384M / Motori 352 cm3 ,5.8 kW/ Thika 84 cm / Koshi 240 lt

390,000 L

2T2000481/ST3 – Traktor STIGA ESTATE 384M

Kositës me energji elektrike me benzinë me 352 cc ST 350 Mundësuar nga motori STIGA, kuvertë prerëse 84 cm me dy tehe dhe grumbullues bari 200 L mbrapa.
Motori STIGA me fuqi neto dalëse prej 5.8 kW @ 2400 rpm
Kuvertë prerëse 84 cm me 2 rrota kundër skalpit
Grumbullues bari 200 L
Parakolp i përparmë
Karikuesi i baterisë, lidhësi i rimorkios dhe kompleti i mulçimit STIGA shiten veçmas.

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
2T2000481/ST3 - Traktor STIGA ESTATE 384M / Motori 352 cm3 ,5.8 kW/ Thika 84 cm / Koshi 240 lt 390,000 L
Brand:STIGA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Traktor benzine STIGA ESTATE 384 M

Detajet dhe specifikat e produktit
Kositësja me lëvizje STIGA Estate 384 M ka një motorr me benzinë ST 350 ST 350 me fuqi neto prej 5,8 kW @ 2400 rpm. Me një transmision mekanik me 5 marshe përpara dhe 1 marsh mbrapa, kjo makinë kositëse ka një grumbullues bari 200 L të pasëm dhe timon të ngritur për të siguruar ngarje ergonomike dhe komode. Kuverta e prerjes 84 cm ka dy tehe dhe shtatë cilësime të lartësisë së prerjes që variojnë nga 25 në 80 mm dhe një tufë të përshtatshme elektromagnetike të kyçjes së tehut që funksionon me butona. Estate 384 M mund të përdoret gjithashtu për të mulkuar copat e barit duke përdorur spinën STIGA Multiclip të shitur veçmas. Karikuesi i baterisë shitet veçmas. Një timon ergonomik STIGA funksionon me një sedilje të rregullueshme STIGA Classic në pjesën e pasme të lartë për ta bërë atë një kënaqësi të vozitjes.