Suport për blerje !
Ofertë!

2L0536834/A21 – Korrese bari me bezine Alpina AL4 51 SHQ, Honda, 51cm, me rrota aktive

Çmimi origjinal qe: 63,490 L.Çmimi i tanishëm është: 59,900 L.

-6%

Korrese bari me bezine Alpina AL4 51 SHQ, Honda, 51cm, me rrota aktive

2L0536834/A21 - Korrese bari me bezine Alpina AL4 51 SHQ, Honda, 51cm, me rrota aktive 63,490 L Çmimi origjinal qe: 63,490 L.59,900 LÇmimi i tanishëm është: 59,900 L.
Brand:ALPINA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “2L0536834/A21 – Korrese bari me bezine Alpina AL4 51 SHQ, Honda, 51cm, me rrota aktive”