Suport për blerje !
Ofertë!

293320064A14 – Korrese bari elektrike Alpina BL 320 E 1000w Stiga 34cm

Çmimi origjinal qe: 9,900 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-24%

Korrese bari elektrike Alpina BL 320 E 1000w Stiga 34cm

293320064A14 - Korrese bari elektrike Alpina BL 320 E 1000w Stiga 34cm 9,900 L Çmimi origjinal qe: 9,900 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:STIGA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “293320064A14 – Korrese bari elektrike Alpina BL 320 E 1000w Stiga 34cm”