2684412 – Silikon Sanitar Premium Moment I Bardhe280ML
650 L 490 L Shtoje në shportë
Ofertë!

2684412 – Silikon Sanitar Premium Moment I Bardhe280ML

490 L

-25%
Brand:HENKEL

Silikon Sanitar Premium Moment I Bardhe280ML

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Silikon

Sanitar Premium Momen

t I Bardhe

280ML