Suport për blerje !
Ofertë!

24AP056E – Zinxhir I gatshem 24AP 1/4”, 1.1mm” 25cm 28dh

Çmimi origjinal qe: 3,100 L.Çmimi i tanishëm është: 2,900 L.

-6%

Zinxhir I gatshem 24AP 1/4”, 1.1mm” 25cm 28dh

24AP056E - Zinxhir I gatshem 24AP 1/4'', 1.1mm'' 25cm 28dh 3,100 L Çmimi origjinal qe: 3,100 L.2,900 LÇmimi i tanishëm është: 2,900 L.
Brand:OREGON

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 24AP 1/4”, 1.1mm” 25cm 28dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “24AP056E – Zinxhir I gatshem 24AP 1/4”, 1.1mm” 25cm 28dh”