Suport për blerje !
Ofertë!

2229 – Tavoline hekurosje Concorde me mbajtese speciale

Çmimi origjinal qe: 6,500 L.Çmimi i tanishëm është: 5,990 L.

-8%

Tavoline hekurosje Concorde me mbajtese speciale

2229 - Tavoline hekurosje Concorde me mbajtese speciale 6,500 L Çmimi origjinal qe: 6,500 L.5,990 LÇmimi i tanishëm është: 5,990 L.
Brand:SARAYLI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tavoline hekurosje Concorde me mbajtese speciale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “2229 – Tavoline hekurosje Concorde me mbajtese speciale”