18502-20 Karroce me rrota GARDENA
11,500 L 7,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

18502-20 Karroce me rrota GARDENA

7,500 L

-35%
Marka:GARDENA

Karroce me rrota
Aquaroll S me tub
20 m 1/2

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

18502-20
Karroce me rrota
Aquaroll S me tub
20 m 1/2 dhe
set rakorderie me pistolete vaditje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “18502-20 Karroce me rrota GARDENA”