Suport për blerje !
Ofertë!

15459EX – Lavazh me presion MOD397 fuqia 2200W, 160Bar

13,900 L

-18%

15459EX –  Lavazh me presion

Fuqia: 2200W,

Presioni: 160Bar

Prurja: 460l/h

15459EX - Lavazh me presion MOD397 fuqia 2200W, 160Bar 16,900 L 13,900 L

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

15459EX –  Lavazh me presion
Fuqia:       2200W
Presioni: 160Bar
Prurja:      460l/h

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “15459EX – Lavazh me presion MOD397 fuqia 2200W, 160Bar”