113865 Korrese bari manuale 38 cm Comfort
11,500 L 8,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

113865 Korrese bari manuale 38 cm Comfort

8,500 L

-26%
Marka:AL-KO

Korrese bari manuale 38 cm

AL-KO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

113865 Korrese bari manuale 38 cm Comfort  38.1 HM

AL-KO

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “113865 Korrese bari manuale 38 cm Comfort”