112926 Elektrokose GTE me fije AL-KO
18,500 L 9,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

112926 Elektrokose GTE me fije AL-KO

9,500 L

-49%
Marka:AL-KO

Elektrokose GTE me fije
Gjeresi prerje 30 cm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

112926
Elektrokose GTE me fije
Fuqia 550 W
Gjeresi prerje 30 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “112926 Elektrokose GTE me fije AL-KO”