Suport për blerje !
Ofertë!

112809 – Elektrosharre EKS 2200 W 40 cm

Çmimi origjinal qe: 27,660 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-28%

Elektrosharre EKS 2200 W 40 cm

112809 - Elektrosharre EKS 2200 W 40 cm 27,660 L Çmimi origjinal qe: 27,660 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:AL-KO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Elektrosharre EKS 2200 W 40 cm