Suport për blerje !
Ofertë!

11130-30 – Sperkatese Mekanike, Depozita 5 Lt

Çmimi origjinal qe: 4,400 L.Çmimi i tanishëm është: 3,790 L.

-14%

Sperkatese Mekanike, Depozita 5 Lt

11130-30 - Sperkatese Mekanike, Depozita 5 Lt 4,400 L Çmimi origjinal qe: 4,400 L.3,790 LÇmimi i tanishëm është: 3,790 L.
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkatese Mekanike, Depozita 5 Lt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “11130-30 – Sperkatese Mekanike, Depozita 5 Lt”