Suport për blerje !
Ofertë!

10299003 – Pilete inoksi Ø75 V 200×200 gri

Çmimi origjinal qe: 830 L.Çmimi i tanishëm është: 750 L.

-10%

Pilete inoksi Ø75 V 200×200 gri

10299003 - Pilete inoksi Ø75 V 200x200 gri 830 L Çmimi origjinal qe: 830 L.750 LÇmimi i tanishëm është: 750 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete inoksi Ø75 V 200×200 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10299003 – Pilete inoksi Ø75 V 200×200 gri”