Suport për blerje !
Ofertë!

10299001 – Pilete inoksi Ø50 V 150X150 gri

Çmimi origjinal qe: 410 L.Çmimi i tanishëm është: 390 L.

-5%

Pilete inoksi Ø50 V 150X150 gri

10299001 - Pilete inoksi Ø50 V 150X150 gri 410 L Çmimi origjinal qe: 410 L.390 LÇmimi i tanishëm është: 390 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete inoksi Ø50 V 150X150 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10299001 – Pilete inoksi Ø50 V 150X150 gri”