Suport për blerje !
Ofertë!

10202304 – Manikote me gomine Ø75 gri

Çmimi origjinal qe: 280 L.Çmimi i tanishëm është: 250 L.

-11%

Manikote me gomine Ø75 gri

10202304 - Manikote me gomine Ø75 gri 280 L Çmimi origjinal qe: 280 L.250 LÇmimi i tanishëm është: 250 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote me gomine Ø75 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10202304 – Manikote me gomine Ø75 gri”