Suport për blerje !
Ofertë!

10202302 – Manikote me gomine Ø50 gri

Çmimi origjinal qe: 150 L.Çmimi i tanishëm është: 130 L.

-13%

Manikote me gomine Ø50 gri

10202302 - Manikote me gomine Ø50 gri 150 L Çmimi origjinal qe: 150 L.130 LÇmimi i tanishëm është: 130 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote me gomine Ø50 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10202302 – Manikote me gomine Ø50 gri”