Suport për blerje !
Ofertë!

10202208 – Tape fundore me gomine Ø110 gri

Çmimi origjinal qe: 92 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-13%

Tape fundore me gomine Ø110 gri

10202208 - Tape fundore me gomine Ø110 gri 92 L Çmimi origjinal qe: 92 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape fundore me gomine Ø110 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10202208 – Tape fundore me gomine Ø110 gri”