Suport për blerje !
Ofertë!

10202202 – Tape fundore me gomine Ø50 gri

Çmimi origjinal qe: 34 L.Çmimi i tanishëm është: 30 L.

-12%

Tape fundore me gomine Ø50 gri

10202202 - Tape fundore me gomine Ø50 gri 34 L Çmimi origjinal qe: 34 L.30 LÇmimi i tanishëm është: 30 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape fundore me gomine Ø50 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10202202 – Tape fundore me gomine Ø50 gri”