Suport për blerje !
Ofertë!

10201408 – TI me gomine dhe tape fundore Ø110 gri

Çmimi origjinal qe: 520 L.Çmimi i tanishëm është: 490 L.

-6%

TI me gomine dhe tape fundore Ø110 gri

10201408 - TI me gomine dhe tape fundore Ø110 gri 520 L Çmimi origjinal qe: 520 L.490 LÇmimi i tanishëm është: 490 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI me gomine dhe tape fundore Ø110 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201408 – TI me gomine dhe tape fundore Ø110 gri”