Suport për blerje !
Ofertë!

10201404 – TI me gomine dhe tape fundore Ø75 gri

Çmimi origjinal qe: 400 L.Çmimi i tanishëm është: 350 L.

-13%

TI me gomine dhe tape fundore Ø75 gri

10201404 - TI me gomine dhe tape fundore Ø75 gri 400 L Çmimi origjinal qe: 400 L.350 LÇmimi i tanishëm është: 350 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI me gomine dhe tape fundore Ø75 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201404 – TI me gomine dhe tape fundore Ø75 gri”