Suport për blerje !
Ofertë!

10201402 – TI me gomine dhe tape fundore Ø50 gri

Çmimi origjinal qe: 290 L.Çmimi i tanishëm është: 250 L.

-14%

TI me gomine dhe tape fundore Ø50 gri

10201402 - TI me gomine dhe tape fundore Ø50 gri 290 L Çmimi origjinal qe: 290 L.250 LÇmimi i tanishëm është: 250 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI me gomine dhe tape fundore Ø50 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201402 – TI me gomine dhe tape fundore Ø50 gri”