Suport për blerje !
Ofertë!

10201254 – Reduksion gote Ø160/Ø125 gri

Çmimi origjinal qe: 480 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-6%

Reduksion gote Ø160/Ø125 gri

10201254 - Reduksion gote Ø160/Ø125 gri 480 L Çmimi origjinal qe: 480 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reduksion gote Ø160/Ø125 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201254 – Reduksion gote Ø160/Ø125 gri”