Suport për blerje !
Ofertë!

10201230 – Reduksion gote Ø110/Ø50 gri

Çmimi origjinal qe: 170 L.Çmimi i tanishëm është: 150 L.

-12%

Reduksion gote Ø110/Ø50 gri

10201230 - Reduksion gote Ø110/Ø50 gri 170 L Çmimi origjinal qe: 170 L.150 LÇmimi i tanishëm është: 150 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reduksion gote Ø110/Ø50 gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201230 – Reduksion gote Ø110/Ø50 gri”