Suport për blerje !
Ofertë!

10201154 – TI me gomine Ø125/Ø125/90° Gri

Çmimi origjinal qe: 770 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-16%

TI me gomine Ø125/Ø125/90° Gri

10201154 - TI me gomine Ø125/Ø125/90° Gri 770 L Çmimi origjinal qe: 770 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:PESTAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI me gomine Ø125/Ø125/90° Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10201154 – TI me gomine Ø125/Ø125/90° Gri”